Nazilli Lowbed Taşımacılığı Hizmeti

Lowbed, yarı römork çeşididir. Büyük yük taşıma araçlarını taşıyabilmesi için düşük gövdeye sahiptir. Genellikle büyük iş makinası, tank ve obüs gibi büyük hacimli araçların nakliyesinde kullanılır.

Büyük iş makinaları nakliye sırasında yol stabilizasyonunu bozmadan nakledilebilmelidir. Bunun için de düşük hız ve yüksek çekim gücü gerektiren lowbedler kulanılır.

Lowbed araçlarla, iş ve inşaat makinaları, tekneler ve yelkenliler, boru hatları, rüzgar tribünleri, köprü kirişleri, çelik kafesli inşaat yapıları, tekerli vinçler gibi ağır kütleye sahip araçlar taşınabilmektedir.

Lowbed araçlar ağır yük taşımacılığında kolay kullanımı, hızlı manevra kabiliyeti, yük kapasitesi ve yükseklik sınırı gibi sebeplerden dolayı tercih edilmektedir.

Firmamız; Nazilli, Kuyucak, Sultanhisar, Buharkent, Karacasu, Bozdoğan olmak üzere tüm Aydın bölgesinde lowbed ile iş ve inşaat makinaları, tekneler ve yelkenliler, boru hatları, rüzgar tribünleri, köprü kirişleri, çelik kafesli inşaat yapıları, tekerli vinçler gibi ağır kütleye sahip araçların taşınması hizmeti vermektedir.


Sohbeti Başlat
WhatsApp Destek
Merhaba, Lowbed Taşımacılığı Hizmeti hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Bize yazın.