Tecrübeli ekip, nitelikli ekipman.

Özaydın Hafriyat Hizmetleri uzun yıllardır; Nazilli, Kuyucak, Sultanhisar, Buharkent, Karacasu, Bozdoğan olmak üzere tüm Aydın bölgesinde hafriyat hizmeti vermektedir. Başta bina temel açma ve fabrika temel açma hizmetleri ile birlikte yıkım hizmetleri, moloz taşıma, yüzeysel kazılar, drenaj, kanal açma, çevre düzenlemesi gibi hizmetleride vermektedir.

Hafriyat hizmetleri; özenle, dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken hafriyat hizmetleri, işin niteliğine bakıldığında en teklikeli işlerden biridir. Bunun bilincinde olan firmamız, hafriyat hizmetlerine başlamadan önce hafriyat yapılacak alanı incelemekte, tüm gerekli güvenlik önlemlerini almakta, gerekli araç tespitini yapmakta ve bir iş planı yaparak tüm yapılacak işleri belirli zaman ve bu plana uyacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız her türlü bina, okul, fabrika, devlet binalarında, yol ve köprü işlerinde temel açma kazılarıda dahil olmak üzere tüm hafriyat hizmetlerini gerçekleştirecek deneyime ve araç parkuruna sahiptir.


Sohbeti Başlat
WhatsApp Destek
Merhaba, Hafriyat Hizmetleri hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Bize yazın.